Elkészült az őszi menetrend

Hír 2011. júl. 28. 18:02

Elkészült a labdarúgó NB II 2011-2012-es bajnoki idényének őszi menetrendje. A bajnokság augusztus 20-án kezdődik. Az 1. fordulóban keleten a Mezőkövesd-DVSC II és a Szolnok-Szeged mérkőzés tűnik előzetesen rangadófélének, nyugaton Baja-FTC II csatával indul a szezon, de a Tatabánya-Szigetszentmiklós meccs is érdekes lehet.

Az első két forduló párosításai.

NB II – KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 20., szombat
Békéscsaba–Vecsés 17.30
Vác–Kazincbarcika 17.30
Orosháza–Eger 17.30
Mezőkövesd–DVSC-DEAC 17.30
Nyíregyháza–Cegléd 17.30

Augusztus 21., vasárnap
Balmazújváros–Honvéd II 17.30
REAC–Újpest B 17.30
Szolnok–Szeged 17.30

2. FORDULÓ
Augusztus 27., szombat
DVSC-DEAC–Orosháza 17.30
Eger–Békéscsaba 17.30
Kazincbarcika–REAC 17.30
Cegléd–Balmazújváros 17.30
Szeged–Mezőkövesd 17.30
Újpest B–Szolnok 17.30
Vecsés–Nyíregyháza 17.30

Augusztus 28., vasárnap
Honvéd II–Vác 17.30

A további fordulók ITT

NB II – NYUGATI CSOPORT

1. FORDULÓ
Augusztus 20., szombat
Baja–FTC II 17.30
Dunaújváros Pálhalma–Videoton-Puskás Akadémia 17.30
Tatabánya–Szigetszentmiklós 17.30
Kozármisleny–BKV Előre 17.30
Ajka–Gyirmót 17.30
MTK–Budaörs 17.30
Paks II–Győri ETO II 17.30
Soproni VSE–Veszprém 17.30

2. FORDULÓ
Augusztus 27., szombat
Budaörs–Paks II 17.30
Győri ETO II–Tatabánya 17.30
Veszprém–Ajka 17.30
Szigetszentmiklós–Baja 17.30
Gyirmót–Kozármisleny 19.00

Augusztus 28., vasárnap
BKV Előre–Dunaújváros Pálhalma 17.30
FTC II–Soproni VSE 17.30
Videoton-Puskás Akadémia–MTK 17.30

A további fordulók ITT
Csajok, foci, hírek, fotók, videók: kattints ide!
  Címkék:

16 hozzászólás

Chamu - 2011. július 28. csütörtök - 19:07

Mezőkövesd és Nyíregyháza versenyt várok keleten.
Nyugaton meg mindegy, mert a Pécs már NB I-es.

Pedro - 2011. július 28. csütörtök - 19:41

Na ne vicceljtek, tényleg elkészült? :O

kákó - 2011. július 28. csütörtök - 19:43

Én tegnap láttam a Mezőkövesd-Nyíregyháza edzőmeccset. Nem emlékszem Nyíregyházi helyzetre az egész meccsen. Véleményem szerint a kövesd lényegesen jobb volt. Szerintem a kövesd óriási lehetőség előtt áll a feljutás szempontjából. Nagyon kulturáltan fociztak. Azért sok sikert a szparinak is! A múlt évi csalódásuk után rájuk fér.

Gyomor - 2011. július 29. péntek - 09:11

Gratulálok.
1 hetes hír… Bár van aki szereti a retro dolgokat.

info - 2011. július 29. péntek - 10:18

Nem egy hetes hír, a végleges sorsolás csak most készült el, tegnap véglegesített a versenybizottság.

edeede - 2011. július 29. péntek - 10:40

Kiprichékkel az élen Hajrá Bányász!

Palánk - 2011. július 29. péntek - 10:54

Örülök, hogy rögtön egy sztárcsapattal kezdünk , igaz ez azért “jár” az újoncnak.
Mi tagadás, már régóta azzal kelek-fekszek, hogy hátha jön hozzánk majd egyszer a Mezőkövesd!

adam - 2011. július 29. péntek - 10:54

egyből a cegléd ellen kezdeni kemény lesz, aztán vecsés, hejbazmeg lehetne jobb is a sorsolás.

zgólem - 2011. július 29. péntek - 12:00

Szolnok visszakerül!:D

kövesdi - 2011. július 29. péntek - 12:13

Palánk, melyik újonc kezd melyik sztárcsapattal? Szolnok-Szeged? Utolsó kérdés, mi bajod a Mezőkövesddel? :-)

S. S. Lazio - 2011. július 29. péntek - 13:16

Komló: NB 1.

CICM - 2011. július 29. péntek - 14:27

Komló? Minek ez a sok kis települes NB I-be, NB II-be, he?
Gigantikus futball-láz 200-nál kevesebb néző előtt?

Gyomor - 2011. július 29. péntek - 14:56

info: 2011.07.21 napon volt a sorsolás.
Lehet hogy 1 napja véglegesítették, de azért érdemi, eget rengető változás ritkán történik a sorsoláshoz képest.

Nagyjából minden az nb2-vel hangyányit is foglalkozó oldalon megjelentek a párosítások 6-7 napja.

Pusztán azt hiányoltam, hogy az elmúlt évekhez hasonló sorsolásnapi tájékoztatás elmaradt.
Tényszerűség kedvéért az nb2.hu 1 héttel a sorsolás után jelentkezett híradással a sorsolásról.

Palánk - 2011. július 29. péntek - 19:12

kövesdi!
Bocs, nem egyértelműen fogalmaztam, az első hazai meccsen láthatok sztárcsapatot, mint kiderült.
Ez jó, tavaly is oktatott /:-) / a “szigetországi focisuli” a Tiszaparton, már alig várom a “matyó focisulit”!

Viharsarok - 2011. július 30. szombat - 16:31

Hála az istennek itthon kezdünk.A meccs után meg megnézhetjük a-mindig színvonalas-tűzi játékot .Gyertek Vecsésiek bulizzunk együtt .HAJRÁ BÉKÉSCSABA

Viharsarok - 2011. július 30. szombat - 16:52

Szeptember 24.Békéscsaba-Szeged .A Szegediek erre várnak mióta “felküzdötték magukat a másodosztályba”Gyertek minél többen annál nagyobb lesz a buli .Hajrá Csaba!

Új hozzászólás

  (szükséges)

  (szükséges)