Az élmezőnyből csak a Mezőkövesd hibázott

Eredmények 2014. okt. 18. 21:456

Az élmezőny tagjai közül csak a Mezőkövesd vesztett pontokat: 1-1-es döntetlent játszott a vendég Zalaegerszeggel a Merkantil Bank NB II tizedik fordulójának szombati játéknapján.

Csak néhány másodosztályú sikert hozott a Ligakupa

EredményekLigakupa, Merkantil Bank NB II 2014. okt. 16. 15:230

A bajnokságban százszázalékos teljesítménnyel listavezető Videoton elszenvedte első vereségét a 2014/15-ös idényben: a székesfehérváriak a Ligakupa csoportkörének negyedik fordulójában az Újpest vendégeként kaptak ki 1-0-ra.

Videó: így nyert a Vasas Szegeden

EredményekMerkantil Bank NB II, Szeged 2011, Vasas FC Budapest 2014. okt. 14. 13:470

Négy meccsen elszenvedett három vereség után fontos meccset nyert meg a Vasas labdarúgócsapata a Szeged otthonában vasárnap.

Ismét a Gyirmót vezet

Eredmények 2014. okt. 12. 20:183

A Gyirmót négygólos győzelmet aratott Soroksáron az NB II kilencedik fordulójának vasárnapi játéknapján, így ismét a tabella élére ugrott.

Otthon kapott ki a Vasas

EredményekMerkantil Bank NB II 2014. okt. 4. 22:470

A forduló előtt listavezető Vasas nagy meglepetésre hazai pályán 1-0-ás vereséget szenvedett a Szigetszentmiklós együttesétől az NB II nyolcadik fordulójában.

Ötödször játszott döntetlent a Siófok

EredményekCeglédi VSE, FGSZ Siófok, Merkantil Bank NB II 2014. okt. 1. 8:470

A 82. percben lőtt góllal pontot szerzett a Cegléd Siófokon az 5. fordulóból pótolt Merkantil Bank labdarúgó NB II keddi mérkőzésén.

Vereséget szenvedett a Tisza partján a listavezető – a 7. forduló eredményei

EredményekMerkantil Bank NB II 2014. szept. 27. 22:086

Nagy meglepetésre 3-2-es vereséget szenvedett a bajnoki listavezető Vasas a Szolnoki MÁV otthonában.

Videó: így verte a Vasas a Békéscsabát

EredményekBékéscsaba 1912 Előre SE, Merkantil Bank NB II, Vasas FC Budapest 2014. szept. 22. 15:440

Izgalmas mérkőzést játszott egymással a Vasas és a Békéscsaba a Merkantil Bank NB II 6. fordulójában. A házigazda angyalföldiek 1-2-ről fordítottak, és továbbra is vezetik a tabellát.